Vi som jobbar här

Redaktionen

Ingar Lindholm, Miljö & UtvecklingIngar Lindholm 
Chefredaktör & Ansvarig utgivare
Telefon: 072-083 14 14
Mejl: ingar.l@miljo-utveckling.se

 

Kerstin Lundell 
Reporter
Mejl: kerstin.l@miljo-utveckling.se

 

 

Jennie Krook
Redaktör Hållbart samhällsbyggande

Mejl: jennie.k@miljo-utveckling.se

 

 

Sälj och marknad

Lars Schön
Annons- och partneransvarig
Telefon: 08-517 955 89
Mejl: lars.s@pausermedia.se

 

Anna Pauser
Marknadsansvarig
Telefon: 08-517 955 32
Mejl: anna.p@pausermedia.se

 

Rebecca Larsson
Projektledare marknad 

Telefon: 08-517 955 15
Mejl: rebecca.l@pausermedia.se

 

Prenumerationsärenden
Telefon (vardagar kl.10-12): 08-517 955 00
Mejl: kundtjanst@pausermedia.se

Adress:
Miljö & Utveckling 
Rökerigatan 19
121 62 Johanneshov

 

Vårt nyhetsbrev

De viktigaste nyheterna direkt i mejlen. Helt kostnadsfritt!
Skickar begäran
Jag godkänner att Miljö & Utveckling sparar mina uppgifter
Miljö & Utveckling

Miljö & Utveckling Premium

Full tillgång till allt digitalt material.