-->

Kontakt

Prenumerationsärenden

08-517 955 50 (måndag-fredag kl. 10.00-12.00)
kundtjanst@pausermedia.se

Redaktionen

Ingar Lindholm, Miljö & UtvecklingIngar Lindholm 
Chefredaktör & Ansvarig utgivare
Telefon: 072-083 14 14
E-post: ingar.l@miljo-utveckling.se

 

Emmy Westling
Reporter
Telefon: 08-517 955 08
E-post: emmy.w@miljo-utveckling.se

 

Anna Sjöström
Reporter/Redaktör Hållbart Samhällsbyggande
Telefon: 08-517 955 09
E-post: anna.s@miljo-utveckling.se

 

Sälj och marknad

Lars Schön
Annonsering och partnerskap event
Telefon: 08-517 955 89
Mejl: lars.s@pausermedia.se

 

Anna Pauser
Marknad och bokning event
Telefon: 08-517 955 32
Mejl: anna.p@pausermedia.se

 

Alice Petz
Eventkoordinator
Telefon: 08-517 955 35
E-post: alice.p@pausermedia.se

 

Adress:
Miljö & Utveckling 
Rökerigatan 19
121 62 Johanneshov

 

Miljö & Utveckling

Miljö & Utveckling Premium

Full tillgång till allt digitalt material.